Жаңалықтар

2024 жылдың 17 сәуірінде Абай атындағы ҚазҰПУ-нің Педагогика және психология институтының Бастауыш білім беру кафедрасы мен "Teachers Lab" ЖШС - бірлесіп ұйымдастырған "Педагог-көпмәдениетті әлемде" Халықаралық комикстер байқауының қорытындысы бойынша Алматы гуманитарлы-экономикалық университетінің, «Педагогика, бизнес және құқық» институтының «Педагогика, психология және ӘГП» кафедрасының 6В01301-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі БББ 2 курс студенті Cыдық Айда жүлделі II дәрежелі ДИПЛОМ «Әлеуметтік дағдыларды дамытуға арналған ең жақсы комикс» номинациясымен МАРАПАТТАЛДЫ, жетекшісі PhD, доцент Кожамкулова Назгуль Сейфулинкызына АЛҒЫС ХАТ берілді және 3 курс студенті Байбосынова Анель III дәрежелі ДИПЛОМ «Сыныптағы батыр» номинациясымен МАРАПАТТАЛДЫ, жетекшісі п.ғ.м., аға оқытушы Күребай Балжан Есенқызы АЛҒЫС ХАТПЕН марапатталды.